Технології продуктів на основі горіхоплідної та насіннєвої сировини

Призначення:

Розробка спрямована на підвищення біологічної цінності харчових продуктів.

Характеристики:

На основі ядра волоського горіху розроблено екстракт, який використовується у складі безалкогольних напоїв. Розроблено рецептури і технології смузі, універсальну основу для соусної продукції та 1 соус. Найбільшу частку харчових речовин горіхового напою, що становлять до 39,4 %, займають жири, які представлені 87 % ненасичених жирних кислот, близько 18 % становлять білки з високою біологічною цінністю і 37 % ‒ вуглеводи.

Галузь:

Продукція може бути реалізована у всіх закладах громадського харчування і призначена, зокрема, для людей, які не споживають продукти тваринного походження, та для профілактики серцево-судинних захворювань.

Переваги:

Вперше встановлено вплив технологічних факторів на утворення стійких емульсій при переробці горіхоплідної сировини; досліджено фізикохімічні властивості насіння чіа і його вплив на формування структурно-механічних властивостей продукції; науково обґрунтовано рецептурний склад універсальної основи для соусної продукції зі збалансованим складом жирних кислот; встановлено біологічну цінність, фізико-хімічні властивості та безпечність розробленої продукції на основі горіхоплідної сировини та насіння чіа. Порція розроблених продуктів задовольняє денну потребу у збалансованих поліненасичених жирних кислотах мінімум на 30 %.

Опис:

Науково обґрунтовано технологію попередньої підготовки ядра волоських горіхів для отримання біологічно цінних екстрактів емульсійного типу на основі горіхоплідної сировини.

Детальніше…