Муніципалітет Нідерландів шукає біологічні рішення та технології для виробництва продукції з чистого мулу місцевого озера

Муніципалітет з Нідерландів шукає партнерів, які мають біологічні рішення та технології для виробництва продукції з чистого мулу. Іл витягуватиметься з місцевого озера. Бажано, щоб партнер розробив або запропонував технології, за якими будуть вироблятися продукти, які будуть вироблятися та використовуватись на місцевому рівні. Співробітництво передбачено у рамках угоди про технічне співробітництво.

Муніципалітет із населенням понад 200 000 осіб має озеро, яке з роками стало дуже мілководним. Дрібне озеро є несприятливим для виживання різних видів тварин і рослин, а значить, і для біорізноманіття. Поглиблення (днопоглиблення) озера – варіант. Проте просто днопоглиблювальні роботи дорогі та невигідні. Тому муніципалітет хоче використовувати мул для виробництва будь-якої продукції. Іл в озері чистий, тому він може підійти для виробництва різних продуктів. Можливими кінцевими продуктами можуть бути, наприклад, цегла або крем, що відлущує. Іншими додатковими перевагами цього поглиблення є: менше зростання водних рослин, озеро можна використовувати для обігріву/охолодження довколишніх будівель та підвищення біологічного розмаїття озера.

Озеро знаходиться у центрі міста. Окружність озера 7 км. Озеро має глибину 10 метрів посередині, але в середньому близько 4 метрів. Коли басейн був розкопаний, його глибина в центрі становила 40 метрів.

Муніципалітет шукає партнерів, таких як науково-дослідні інститути, університети та малі та середні підприємства, що використовують біотехнології, методи чи інші ідеї для виробництва продукції з озерного чистого мулу. Співробітництво передбачається у рамках угоди про технічне співробітництво.

Детальніше…