Корейське підприємство шукає партнерів для вдосконалення пристроїв захисту від перепадів напруги (SPD) та негорючих панелей

Корейська компанія, заснована у 2008 р., спеціалізується на виробництві двох продуктів:

  • пристроїв захисту від перепадів напруги та
  • негорючих панелей.

Компанія потребує:

  1. Технологію визначення ступеня зносу металлооксидных варисторів (MOV), що використовується у пристроях захисту від перепадів напруги (surge protection devices – SPD).
  2. Способи надання негорючим панелям нових функцій.

1: MOV є ключовим компонентом для визначення терміну служби SPD. Компанія відчуває труднощі з визначенням залишкового ресурсу MOV, і тому не може передбачити, коли необхідно замінити пристрій. Компанія шукає партнера, який має таку технологію і готова співпрацювати на умовах угоди про технічне співробітництво або для створення спільного підприємства.

2: Компанія також виробляє негорючі панелі, що використовуються у будівництві. Компанія шукає партнера, який має технології для надання панелям додаткових функцій (звукоізоляційність, екологічність або біорозкладність) – будь-яких функцій або переваг, які можуть підвищити конкурентоспроможність панелей. Компанія також готова придбати ліцензію на такі технології.

Детальніше…