Чилійська компанія шукає технологію для скорочення витрат на утримання еолових парків

Чилійська компанія, що спеціалізується на виробництві електроенергії, шукає компанії або дослідні центри в Європі, які мають досвід і є спеціалістами з експлуатації та обслуговування еолових парків. Чилійська компанія зацікавлена ​​у знайомстві з компаніями, університетами та/або дослідницькими центрами в Європі з метою укладання угод про співпрацю у галузі досліджень та обслуговування еолових парків.

Чилійська компанія має давні традиції та більш ніж 40-річний досвід виробництва електроенергії. Вона має генеруючі установки в Чилі та Перу, що розподілені за різними типами генеруючих технологій. Головною метою компанії є внесок кращої енергії у майбутнє регіону. Однією з його цілей є знайомство з компаніями, університетами та/або дослідницькими центрами в Європі з метою укладання угод про експлуатацію та обслуговування еолових парків. Компанія шукає європейські компанії або дослідні центри, які мають досвід та є фахівцями у цьому секторі. Компанія зацікавлена ​​у укладанні договору про наукову співпрацю з юридичними особами.

Необхідна технологія має бути життєздатним продуктом, вже випробуваним та представленим на ринку. Технологія має бути перевірена в інших країнах. Очікується, що європейський партнер має мати оцінку клієнтів щодо цієї технології та її процесів.

Детальніше…