Литовський виробник сухих сніданків шукає постачальників кукурудзяної крупи

Литовське підприємство було засноване у 1995 році і сьогодні є одним із найсучасніших заводів із виробництва сухих сніданків у країнах Балтії.

Виробник може виготовляти продукти з різних видів злаків та випускати сухі сніданки різної форми. Компанія також виробляє кукурудзяні пластівці.

Протягом багатьох років компанія ретельно відбирала постачальників, які виробляють високоякісні інгредієнти та користуються довірою, але також щорічно перевіряються для підтримки якості.

Компанія прагне диверсифікувати існуючих постачальників деяких видів сировини, тому шукає ділових партнерів (виробників чи постачальників), які могли б запропонувати кукурудзяну крупу для сухих сніданків. Потрібна кукурудзяна крупа характеризується високим вмістом крохмалю (до 78%) та низьким вмістом жиру (менше 1%). Обсяг закупівель складе близько 1000 тонн на рік, а замовлення робитимуться щомісяця. Компанія шукає партнерів у країнах ЄС, але можуть обговорюватися й інші можливості. Пропонується співробітництво за договором постачання.

Детальніше…