КРЕМНІЄВМІСНІ СУМІШІ ДЛЯ РЕКУЛЬТИВАЦІЇ ҐРУНТІВ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Суміш може бути використана в різних ґрунтово-кліматичних зонах для: підвищення родючості піщаних ґрунтів; детоксикації ґрунтів, забруднених важкими металами, радіонуклідами, органічними сполуками; збереження вологи в ґрунтах із різними характеристиками; надання ґрунтовій екосистемі спроможності до самовідновлення; адаптації різних видів рослин до посухи.

ОПИС:

Застосування суміші передбачає оптимізацію і збалансування ґрунтових процесів шляхом штучного моделювання співвідношення між моно- і полікремнієвими кислотами; збереження вологи в ґрунті, стимуляцію росту та розвитку рослин і підвищення їх адаптації до будь-яких стрес-факторів. На замовлення здійснюється виготовлення суміші.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Норма внесення суміші – 300-600 кг/га залежно від її складу, характеристик ґрунтів та біологічних особливостей рослин.

ПЕРЕВАГИ:

Можливість використання для виробництва суміші вторинної сировини та кремнієорганічних мінералів. Наявність сировинної бази для виробництва кремнієвмісних сумішей практично в усіх країнах світу і проста технологія їх виробництва роблять цей продукт конкурентоспроможним, дешевим, безпечним для довкілля. Для внесення препарату використовується стандартне обладнання з дотриманням технології внесення низьких норм.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Сільське господарство. Ґрунтознавство.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Готово до впровадження.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Реалізація готової продукції.

НОВИЗНА:

1 патент України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *