МАГНІТОДИНАМІЧНИЙ МІКСЕР-ДОЗАТОР РІДКОГО ЧАВУНУ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Український інститут розробив магнітодинамічний міксер-дозатор рідкого чавуну, призначений для підігріву, дозування і заливки чавуну на пульсуючих ливарних лініях опочного і безопочного формування.

ОПИС:

Створено промислові зразки магнітодинамічних міксерів-дозаторів рідкого чавуну. За допомогою таких агрегатів забезпечується регульований індукційний нагрів, в тому числі форсований, рідкого чавуну до температури 1600 ° С, здійснюється кероване електромагнітне перемішування металу при його подальшій обробці (рафінування, легування, модифікування) або витримці, забезпечується дозована електромагнітна подача чавуну у форми на ливарних лініях, каруселях, комплексах відцентрового лиття, роторних агрегатах, установках безперервного лиття. Такі міксери можна використовувати в якості накопичувача з індукційним підігрівом. В такому обладнанні об’єднуються функціональні можливості індукційної канальної печі та електромагнітного насоса. Принцип роботи міксера заснований на впливі електричних і магнітних полів на рідкий метал. Режим роботи міксера – безперервний. Рідкий чавун в міксер доливають ковшами 1,0-3,0 т. У неробочі зміни міксер знаходиться на зниженій потужності, що забезпечує тривале зберігання рідкого металу при температурі 1200-12500 ° С. Під час заливки форм потужність на електромагнітних системах задають таким чином, щоб забезпечити технологічно необхідні температуру і масову витрата чавуну. Процесом розливання металу управляє оператор. Заливка форм проводиться автоматично по часу, за який надходить задана порція металу. Час видачі дози встановлюється на пульті управління для кожної форми в залежності від її металоємності. Оператор має можливість коригувати час заливки і швидкість подачі металу в форму. Схема управління забезпечує також ручний режим заливки чавуну в форми.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Виготовляються промислові зразки магнітодинамічних міксерів-дозаторів ємністю 1600, 2500, 4000 і 6300 кг чавуну. Вони забезпечують: швидкість подачі металу при заливці форм – 1-15кг / сек; продуктивність при розливанні чавуну на автоматичних лініях – 6400-25000 кг / год; продуктивність по нагріванню чавуну на 1000 ° С – 2500-10000 кг / год; питома витрата енергії: при заливці чавуну в форми – 10-20 кВт / ч⋅т; при витримці – 30-60 кВт / ч⋅т.

ПЕРЕВАГИ:

Міксер-дозатор дає можливість: підвищити якість чавуну, в тому числі за рахунок позапічної обробки; скоротити витрату електроенергії на 7-10%, що позитивно впливає на собівартість ливарної продукції; збільшити вихід придатного литва на 5-12%; знизити угар основних та легуючих елементів на 2-5%; автоматизувати процес розливання чавуну на 20-25%; зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище. Таке обладнання може також використовуватися для позапічної обробки і електромагнітного розливання сталі.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Металургійна промисловість. Ливарне виробництво чавуну і сталі.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Він дає можливість повністю виключити ручну працю при розливанні металу, підвищити якість чавуну, знизити брак лиття, скоротити витрату електроенергії, зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Промисловий зразок, доступний для демонстрації.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Технічна кооперація.
    • Ліцензійна угода.
    • Комерційна угода з технічним сприянням.

НОВИЗНА:

1 патент України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.