СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ДВИГУНІВ ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРАННЯ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Програмно-апаратний вимірювальний комплекс призначений для автоматизованої електронної реєстрації основних параметрів двигуна внутрішнього згорання (ДВЗ) при проведенні випробувань на різних етапах і режимах.

ОПИС:

Здійснюються: автоматична обробка даних основних вимірюваних робочих параметрів ДВЗ у реальному часі; контроль результатів вимірювання в найбільш прийнятному для оператора вигляді, автоматичне оформлення і вивід на друк протоколів проведених випробувань ДВЗ за заданими шаблонами; збереження накопичуваної вимірювальної інформації та протоколів у електронному вигляді; створення банку даних.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Система забезпечує вимірювання та контроль поточних параметрів ДВЗ за ОСТ В3-3607–86 при випробуванні, а саме: навантажувального стенда; системи змащення; системи охолодження; паливної системи; системи випуску відпрацьованих газів.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

В машинобудуванні на промислових підприємствах при виготовленні та ремонті ДВЗ; на військових підприємствах, що спеціалізуються на ремонтах військової техніки; у відділах і лабораторіях науково-дослідних установ НАН та МОН України при розробленні та випробуваннях нових ДВЗ.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *