Стимулятори росту та розвитку рослин

ОПИС:

Розроблені технології отримання стимуляторів росту та розвитку рослин природного походження, які виробляються з екологічно чистої продукції. Нові види стимуляторів росту виробляються з використанням нових технологічних прийомів і представляють собою розчин, що містить ріст активуючі речовини, активні мікроорганізми, макро- та мікроелементи.

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД АНАЛОГАМИ:

Розроблений стимулятор росту рослин може містити більшу концентрацію гумусових речовин, широкий набір макро-, мікро- та ультрамікроелементів, що забезпечує вищу господарську ефективність препарату, підвищує імунітет рослин до хвороб, підвищує продуктивність  та якість продукції.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Метою даної розробки було підвищення ефективності препаратів стимулюючої дії, стійкості рослин до хвороб, покращення якості продукції. Препарати можуть застосовуватись для позакореневого підживлення вегетуючих рослин, обробки насіння перед посівом самостійно або в поєднанні з іншими препаратами, які не пригнічують дію даного стимулятора росту.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Основною сферою використання стимуляторів росту рослин може бути аграрний сектор при вирощуванні сільськогосподарських культур, а також лісова галузь – для отримання високоякісних саджанців. Стимулятори росту рослин можуть також використовуватись для обробки декоративних культур зелених насаджень населених пунктів тощо.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

1 патент України.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦЮ РОЗРОБКУ,

НАПИШІТЬ НАМ