Кровоспинний засіб “Кровоспас”

Область дослідження – фармакологія.

Призначення – для зупинки крововтрати без необхідності перетягувати рану джгутом.

Сфера застосування. Засіб вкрай затребуваний у військовій медицині, коли ледь не кожен другий випадок смертельного результату пов’язаний із втратою крові. Крім того, «Кровоспас» може широко застосовуватися і в мирний час, зокрема, в медицині катастроф, в службі швидкої допомоги, травматології та хірургії.

Опис. «Кровоспас» представляє собою засіб, що дозволяє швидко зупинити крововтрату. В його основі – носій, просочений композицією гемостатичних агентів, кожний з яких має свою функцію. Їх сумарний вплив дозволяє майже моментально зупинити кровотечу, давши організму сигнал про пошкодження судин і викликавши ефект гемостазу – зупинки крові. Всі компоненти проявляють синергетичну дію, дають кооперативний ефект, тобто підсилюють один одного. Новий засіб зберігає свої властивості, герметичність упаковки і стерильність при зберіганні, транспортуванні, використанні в суворих кліматичних умовах (від -40 до +50 градусів за Цельсієм при вологості, що перевищує 95%). Він має рентгеноконтрастні властивості, що дозволяє проявити засіб або його фрагменти, якщо вони залишилися в рані. Засіб планують випускати в різних формах – серветки, бинти, тампони, подушечки і т.п. Він пройшов всі клінічні випробування і повністю готовий до реєстрації. Тип бажаного партнера – завод-виробник для підписання договору на виробництво. Запуск виробництва становить близько 1 млн. євро.

Переваги. Своїми можливостями вітчизняна розробка не поступається популярним у світі СELOX (Великобританія) і QuikСlot Combat Gauz (США), а ціна в кілька разів дешевша наведених аналогів.

Новизна. 1 свідоцтво України.

Стадія готовності. Готово до впровадження.

Пропозиції щодо співробітництва. Спільне доведення до промислового рівня.

Детальніше…