Турецька компанія шукає партнерів в галузі поновлюваних джерел енергії для подальшої розробки запатентованої системи «Розумний фасад»

Турецька компанія, що спеціалізується на проектуванні інтегрованих фасадів HVAC, має запатентований продукт під назвою «Розумний фасад» (Smart Facade). «Розумний фасад» – це інноваційна навісна стіна, інтегрована з системою центрального опалення, охолодження та вентиляції.

Особливості системи «Розумний фасад»:
1. «Розумний фасад» – високо інтегрований фасад, це означає, що всі функції опалення, охолодження та вентиляції будівлі повністю інтегровані з фасадом. Конструкція вимагає простору не більш, ніж звичайні системи фасадного облицювання. Вона дозволяє уникнути «синдрому хворого будинку», який часто спостерігається в будівлях з високими вимогами до вентиляції, за рахунок задоволення вимог до вентиляції через найчистіші і короткі повітроводи. «Розумний фасад» забезпечує більш просте використання фотоелектричних панелей і теплових насосів в порівнянні з відомими рішеннями;
2. Незважаючи на те, що «Розумний фасад» є запатентованою системою, вона відкрита для розробки та інтеграції з іншими технологіями виробництва, передачі та накопичення енергії – термоелектричної, тепловими трубами, тощо. Вона підходить для різних типів будівель і споруд, наприклад, для теплиць.

Компанія шукає партнерів в рамках дослідницької угоди або угоди про технічне співробітництво для подальшого удосконалення системи «Розумний фасад», яке дозволило б створювати будівлі з нульовим споживанням енергії (NZEB) за рахунок використання відновлюваних джерел енергії.

Детальніше…