Французька компанія шукає комерційну угоду з технічною допомогою для своєї інноваційної механізованої системи швидкої зміни фільтрів

Французьке МСП, що базується на півдні Франції, розробило механізовану систему для заміни фільтрів за кілька секунд, яку можна використовувати для транспортування рідин трубопроводом (газ, рідини).
В даний час компанія шукає партнера з гарним знанням додатків та процесів для кінцевих користувачів, щоб адаптувати рішення до вимог ринку фільтрів.
Французька компанія, розташована на півдні Франції, керується одним девізом: їх рішення дозволяють одній людині без інструментів відкрити трубу та швидко замінити або вставити на лінії заглушку, розривну мембрану чи конічний фільтр.

Їхня механічна система налаштована на заводі на весь термін служби обладнання:
– Герметичність буде гарантована, хто б не збирався експлуатувати систему (справа не в силі-моменті чи знаннях)
– Гарантується повторюваність та надійність операції

Очікуються нові програми/використання: кінцеві користувачі зможуть замінити забруднені/брудні фільтри за кілька секунд, а не годин, що підвищить ефективність виробничого підрозділу.

Очікувані нові ринки: вся харчова промисловість, папір, нафта і газ, хімія, фармацевтика, водопідготовка та нові ринки, відомі майбутньому партнеру.

В даний час компанія шукає невелику або середню промислову компанію, що спеціалізується на виробництві фільтрів в ідеалі з міжнародною мережею продажів (внутрішня або агентська мережа) для комерційної угоди з технічною допомогою.

Детальніше…