Фінська компанія з встановлення та обслуговування енергетичних та газових технологій, включаючи водневі, біогазові та лікарняні газові системи, шукає європейських постачальників для дистриб’юторських та сервісних угод

Фінська компанія з давніми традиціями продажу, встановлення та обслуговування енергетичних та водних систем, що використовуються для обробної промисловості, комунального господарства, охорони здоров’я, опалення та загального обслуговування, шукає постачальників компонентів, обладнання та систем або системних частин з усієї Європи, які працюють за дистриб’юторським договором. Також можуть бути розглянуті договори надання послуг.

Фінська компанія спеціалізується на продажу, встановленні та обслуговуванні високотехнологічних систем у Фінляндії, Швеції та Данії. Їх пропозиція включає системи технологічного газу, установки для очищення стічних вод і чистої води, а також установки для хімічної та нафтогазової промисловості. До основних напрямків діяльності компанії належить будівництво високотехнологічних систем та їх обслуговування. Вся їхня робота здійснюється відповідно до різних скандинавських та європейських стандартів.

Установка, технічне обслуговування, обслуговування, перевірка, ремонт, а також модернізація, раціоналізація та розширення обладнання завершують спектр послуг компанії.

Фінська компанія шукає європейських довгострокових партнерів для укладання дистриб’юторських або сервісних угод для співпраці на фінському, шведському та данському ринках. Країни Північної Європи багаті, з населенням 28 мільйонів і мають високотехнологічну промисловість у кількох областях. Холодний клімат спонукає розвиток енергетичних систем до ефективного та сталого способу роботи.

Фінська компанія насамперед шукає компанії-виробники технічних систем, пов’язаних з енергетичними чи газовими технологіями, включаючи водневі, біогазові та лікарняні газові системи для дистриб’ютора чи угоди про обслуговування.

Детальніше…