Німецький стартап шукає пілотних тестувальників своїх автоматизованих офісних меблів для персоналізованого спільного використання робочого столу відповідно до угоди про обслуговування

За останні кілька років спільне використання робочого столу набуло популярності в компаніях та організаціях. Однак досі на ринку не було відповідних і відповідних рішень, що поєднують у собі ідею спільного використання офісів з розумним індивідуальним рішенням для покращення здоров’я, продуктивності та задоволеності співробітників.

Німецький стартап пропонує інтелектуальну офісну систему, що складається з офісного крісла, письмового столу та програми для смартфона, що дозволяє миттєво персоналізувати робочі місця. Розумні меблі оснащені виконавчими механізмами та датчиками, які за лічені секунди налаштовуються на задані користувачем параметри через інтерфейс смартфона. При вході до офісу користувач може використовувати свій смартфон для входу на незайнятий офісний стіл. Меблі (стіл та стілець) відразу підлаштовуються під відомі персоналізовані налаштування і дають користувачеві відчуття звичності. Рішення дозволяє гнучко та ефективно використовувати офісний простір та забезпечує комфортні та здорові умови праці.

Детальніше…