БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АПАРАТНО-ПРОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС ДІАГНОСТИКИ, ФІЗІОТЕРАПІЇ ТА ХІРУРГІЇ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Розробка технології та апаратури діагностики, низькочастотної електромагнітної терапії та високочастотної електрохірургії для оснащення стаціонарних та мобільних медичних пунктів. Для використання в умовах, близьких до польових.

ОПИС:

Запропоновано новий метод визначення ознак функціонування серцевосудинної та центральної нервової систем людини для використання в якості ознак стану пацієнта для класифікації. Стан пацієнта може відноситись до двох класів: “перед нападом”, що відповідає нападу, який може статися протягом достатньо малого інтервалу часу, та “між нападами”, що відповідає стану, при якому поява нападу протягом певного інтервалу часу не прогнозується. В роботі використано базу даних ЕКГ та ЕЕГ 20 пацієнтів, що була записана протягом нічного моніторингу. Створено комплексне інформаційно-алгоритмічне та програмне забезпечення для системи електрокардіографії та електроенцефалографії високого розрізнення, яке дозволяє визначати та прогнозувати тонкі прояви електричної активності серця та мозку в екстремальних станах організму.

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Апарат є засобом відкритого типу, здатним працювати з широкою номенклатурою різноманітних індукторів в діапазоні частот від 1 Гц до 20 кГц та інтенсивністю магнітного поля в двох діапазонах 1…50 мТл та 10…500 мТл.

ПЕРЕВАГИ:

Отримані результати відповідають світовому рівню досліджень в області розробки методів та засобів біоімпедансної діагностики, тонкого аналізу електрокардіограм та енцефалограм, багатоканальної низькочастотної електромагнітної фізіотерапії та високочастотної електрохірургії. Впровадження розроблених засобів багатоканальної електромагнітної низькочастотної фізіотерапії, орієнтованої на роботу з пацієнтами, які отримали важки поранення, опіки, травми, психологічні шоки, післяопераційні болі дозволить суттєво підвищити ефективність проведення фізіотерапевтичних процедур. Оригінальні види сигналів враховують резонансні процеси в організмі, що забезпечує розширення переліку процедур фізіотерапії. В умовах пристосованих приміщень, наметів, мобільних медичних пунктів, санітарних автомобілів актуальним є використання електрохірургічних апаратів з підвищеними експлуатаційними параметрами та з можливістю живлення як від мережі змінного струму, так і від бортових акумуляторів. Застосування засобів біоімпедансометрії дозволяє підвищити якість медикобіологічних процедур при зменшенні кількості обслуговуючого персоналу та об’єму витратних матеріалів. Розроблене комплексне інформаційно-алгоритмічне та програмне забезпечення для тонкого аналізу сигналів електрокардіограм, електроенцефалограм, варіабельності ритму серця, підвищить чутливість, специфічність та селективність діагностування, та буде сприяти найшвидшому наданню своєчасної адекватної медичної допомоги.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Медична діагностика (лікарні, госпіталі, мобільні госпіталі та пункти, поліклініки, фізіотерапевтичні кабінети, приватні лікарі-фізіотерапевти, дослідні медичні заклади, спортивні організації).

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Спільне доведення до промислового рівня.
    • Спільне виробництво, продаж, експлуатація.

НОВИЗНА:

3 патенти України.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *