ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕДБАЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ЛИХ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Для своєчасного виявлення причин, моделювання, дослідження і пом’якшення наслідків соціальних лих, викликаних різними факторами, зокрема катастрофами та тероризмом.

ОПИС:

Інформаційно-аналітична система базується на застосуванні апарату методів якісного аналізу, які використовують як експертне оцінювання, так і аналітику неструктурованих даних із доступних джерел для всебічного вивчення соціальних лих, беручи до уваги неповноту, неточність, недостовірність, швидкоплинність інформації щодо них. В результаті роботи такої системи створюються сценарії щодо запобігання і пом’якшення наслідків стихійних лих в контексті сталого розвитку, які враховують складні багатопараметричні зв’язки між елементами об’єкта дослідження, а також між об’єктом дослідження і навколишнім середовищем.

ПЕРЕВАГИ:

Робота відповідає світовому рівню, а розроблена інформаційно-аналітична система передбачення, а також створене математичне і методологічне забезпечення розв’язання задач моделювання і пом’якшення наслідків соціальних лих у поєднанні з методами текстової аналітики великих об’ємів неструктурованих даних не мають аналогів у світовій практиці інформаційних технологій.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Міністерство внутрішніх справ, Міністерство з надзвичайних ситуацій, Служба безпеки, інші організації і відомства, пов’язані з моніторингом і прийняттям рішень щодо соціальних лих.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Готово до впровадження.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Готово до впровадження.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Спільне доведення до промислового рівня.
    • Створення спільного підприємтсва.
    • Спільне виробництво, продаж, експлуатація.

НОВИЗНА:

1  свідоцтво України.

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *