СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ГРОЗОВУ НЕБЕЗПЕКУ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Система призначена для попередження оперативного персоналу стратегічних об’єктів, військових підрозділів, таборів відпочинку та приватних осіб про високу ймовірність виникнення блискавки у місці їх перебування.

ОПИС:

Попередження про грозову небезпеку здійснюється за 10-15 хв. до виникнення розряду блискавки у конкретному місці з імовірністю більш ніж 90 %. Система попередження про грозову небезпеку базується на концепції моніторингу напруженості електричного поля атмосфери за використання сенсорів, які функціонують на ефекті коронного струму з металевих стрижнів. Комп’ютерна модель розрахунку розподілу ймовірності влучення блискавки в елементи об’єкта захищена свідоцтвом про авторське право на твір. Система відповідає сучасному світовому тренду. Підтвердженням цього є новий спеціалізований стандарт ІЕС 62793:2016 Protection against lightning-Thunderstorm warning systems. Особливо широке застосування може отримати автономний сенсор напруженості електричного поля для обладнання малих суден (човнів, яхт тощо).

ПЕРЕВАГИ:

Порівняно з існуючими у світі зразками індикаторів напруженості електричного поля атмосфери перевагою розробленої системи є те, що ефективність дії сенсора не залежить від наявності вітру, дощу та коливань атмосферного тиску. Сенсор не містить жодних елементів, що рухаються або імітують рух електродів. Унаслідок цього рівень енергетичного споживання на порядок менший, ніж у аналогів. Тому час функціонування в автономному режимі (на акумуляторі) перевищує тривалість грозового періоду. Вартість сенсора та системи попередження в кілька разів нижча, ніж у аналогів.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Стратегічні об’єкти, військові підрозділи, табори відпочинку, малі судна (човни, яхти).

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Необхідне доопрацювання.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Виготовлений дослідний зразок.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

    • Продаж ліцензій.
    • Спільне доведення до промислового рівня.

НОВИЗНА:

1 свідоцтво України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.