СТВОРЕННЯ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ВОДНИМИ РЕСУРСАМИ БАСЕЙНУ РІЧКИ АБО РЕГІОНУ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Розробка призначена для збирання та консолідації на основі єдиної інформаційної моделі даних про водні ресурси та водогосподарські об’єкти басейну річки чи іншого регіону (країни, області, району) та створення на цій основі систем підтримки прийняття рішень (СППР) для інтегрованого управління водними ресурсами басейну цієї річки/регіону.

ОПИС:

Технологія дає змогу максимально інтегрувати й узгоджувати різні дані про водні ресурси та водогосподарські об’єкти. Підтримується високий рівень інтероперабельності й автоматизації обробки даних, розроблено моделі, методи, алгоритми та типове програмне забезпечення на рівні кращих світових зразків. Локальні автоматизовані робочі місця можуть бути встановлені на довільну кількість комп’ютерів без придбання додаткових ключів, без порушення законодавства (для їх створення використовується спеціальна ГІС-технологія). Веб-системи використовують безплатне програмне забезпечення. Є можливість імпорту з більшості відомчих систем галузі та експорту у відомі формати даних. Система вимагає операційної системи MS Windows та програми MS Excel. Технологія вже апробована за фінансування проектів ООН (UNEP, UNDP), Єврокомісії, ОБСЄ, GEF, SIDA, у т.ч. країн ЄС та України. Окремі СППР впроваджені у Республіці Молдова та в областях України. Для кожного басейну річки та регіону здійснюється певна адаптація СППР.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

Створення і впровадження таких систем диктується Водною рамковою директивою ЄС, яку зобов’язані імплементувати всі країни ЄС і країни, що підписали Угоду про асоціацію з ЄС. Тому технологія може бути використана будь-якою країною.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ:

Забезпечує одержання стабільних результатів.

СТАДІЯ ГОТОВНОСТІ РОЗРОБКИ:

Впроваджено у виробництво.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕДАЧІ:

Продаж ліцензій.

НОВИЗНА:

3 свідоцтва України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *