ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНИЙ КОНВЕЄР ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Пропонований конвеєр призначений для кондитерських фабрик з виробництва печива та тістечок і слугує для перевантаження сформованих, але сирих напівфабрикатів цих виробів на конвеєр печі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Розроблений конвеєр забезпечує швидку подачу партії напівфабрикатів шириною до 450 мм і довжиною до 450 мм.

РЕКОМЕНДОВАНА ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ:

На вітчизняних підприємствах кондитерської промисловості для перевантаження сформованих напівфабрикатів виробів на конвеєр печі.

ПЕРЕВАГИ:

Порівняно з відомими конвеєрами аналогічного призначення та продуктивності пропонована розробка має менші габарити, простішу, надійнішу та істотно дешевшу конструкцію, оскільки основна частина деталей конвеєра виготовляється із сортового листового і трубного прокату, а електродвигун, редуктор, підшипники, кріпильні деталі та напрямні є стандартизованими.

ОПИС:

Привод безперервного обертання стрічки конвеєра забезпечує трифазний асинхронний двигун потужністю 0,12 кВт і номінальною частотою обертання вала 3000 об/хв, а також двосхідчастий черв’ячний редуктор із передаточним відношенням 272. Обертання до приводного вала конвеєра передають пасові передачі. Колова швидкість обертання вала – 1,7 м/хв. З аналогічною швидкістю у поздовжньому напрямку по напрямних кочення переміщується рама конвеєра з чотирма роликами та з натягненими на них середньою і нижньою гілками стрічки. Привод цих переміщень здійснюється від пневмоциліндра, що працює від загальноцехової пневмомережі з номінальним тиском 0,5 МПа. Таким чином, при переміщенні рами назад вироби перекладаються з верхньої похилої ділянки стрічки на конвеєр печі.

 

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *