ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ ЗІ СТВОРЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО РОЗПЛІДНИКА З РОЗВЕДЕННЯ САЙГАКА

Запланована галузь застосування та конкретне місце застосування:  Створення лікарських препаратів, фармацевтична промисловість. Компанії «Smart Success International Limited» і “Фармацевтична компанія Шичжень Тан”

Рівень інновації: немає аналогів в Україні;

Наявність патенту:  немає.

Наявність зацікавленого Замовника: Компанія «Smart Success International Limited»

Впровадження: відбулося. Продовжено співробітництво з китайськими компаніями «Smart Success International Limited» і “Фармацевтична компанія Шичжень Тан” з розбудови розплідника з розведення сайгака (розплідник знаходиться у буферній зоні Біосферного заповідника «Асканія-Нова» НААН поблизу с. Камиш Чаплинського району Херсонської області), що суттєво вплинуло на наповнення спеціального фонду установи. Здійснено заходи щодо створення інших розплідників рідкісних видів копитних.

Яких додаткових дій потребує впровадження: Моніторинг за станом тварин, розширення території, завезення нових плідників.

Коротка характеристика, техніко-економічні параметри переваг та позитивних якостей.

Сайгак є рідкісним видом, занесеним до Червоного списку Міжнародного союзу охорони тварин. Речовини з рогів цієї антилопи використовуються для створення лікарських препаратів і застосовуються у Китайській народній республіці в традиційній медицині. Створення розплідника з розведення сайгаків сприятиме збереженню рідкісного виду, організації таких об’єктів у майбутньому, а в перспективі, зі збільшенням поголів’я тварин – виробництву лікарських препаратів.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.