ОПТОЕЛЕКТРОННИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СТАНУ ПЕРИФЕРІЙНОГО КРОВООБІГУ

Призначення: Сфера реалізації – медичні заклади, діагностичні медичні центри.

Опис: Оптоелектронний комплекс призначений для визначення порушень мiкроциркуляцiї серцево-судинної системи шляхом реєстрації, обробки та збереження фотоплетизмограм кровоносних судин за допомогою апаратних засобів. Важливими показниками, які характеризують рівень отриманого наукового результату є, що за рахунок використання оптоелектронних сенсорів реєстрації бiомедичних сигналів, які працюють в інфрачервоному та червоному діапазонах забезпечується абсолютно безпечне та комфортне діагностування різних вікових груп i фізичного стану населення (включаючи дуже важких хворих, наприклад, після аварії, опiкiв i т.i.) безпечні умови праці обслуговуючого персоналу та підвищується якість медичного обслуговування.

Технічні характеристики: Основні технічні характеристики розробленого комплексу відповідають сучасним технічним вимогам до подібних систем, та сучасним технологіям. Комплекс дозволяє реєструвати фотоплетизмограмму (ФПГ) одночасно по двох каналах на периферійних артеріях; виконувати апаратну і програмну фільтрацію завад; вимірювати амплітудно-тимчасові характеристики ФПГ; виконувати розрахунок параметрів ФПГ у відносних одиницях; виконувати роботу з базою даних пацієнтів.

Переваги: ФПМ у порівнянні з іншими методами діагностики біологічного об’єкту (БО) за оптичними показниками, наприклад з фотоакустичним методом, дозволяє підвищити достовірність реєстрації гемодинамічних показників кровонаповнення, а також те, що введенням в прилади, які реалізують даний метод елементів світловолоконної техніки і джерел з різноманітними довжинами хвиль зондуючого випромінювання можна достатньо точно вирішувати задачі фотодинамічних досліджень, дистанційних вимірів тих або інших гемодинамічних показників БО.

Орієнтована вартість розробки: 250 тис. грн.

Стадія готовності розробки: Виготовлений експериментальний зразок, відпрацьовані експериментальні оптичні та електронні схеми підтверджені заплановані характеристики. Виготовлення конструкторської документації та замовлення комплектацію на стадії розробки.

Можливість передачі: Трансфер технологій. Спільні інвестиційні проєкти.

Новизна: Отримано більше 10 патентів України.

 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛА ДАНА РОЗРОБКА, БУДЬ-ЛАСКА,

НАПИШІТЬ НАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.