Протезний пристрій для виконання професійних методик масажу інвалідів

Призначення:

Розробка призначена для проведення працетерапії у рамках діяльності з фізичної реабілітації з одночасною соціально-професійною перепідготовкою інвалідів – навчанням сучасним та етнічним масажним технологіям для подальшого використання в родині або для професійної діяльності.

Галузь:

Медицина.

Переваги:

Адаптована методика навчання сучасним та етнічним масажним технологіям інвалідів різних нозологічних груп та використання протезного пристрою для виконання масажу. «Масажний модуль» є практичною можливістю соціальної реабілітації та професійної перепідготовки воїнів-інвалідів.

Опис:

Розроблена адаптована методика дає можливість навчити сучасним та етнічним масажним технологіям інвалідів різних нозологічних груп. Створений протезний пристрій «Масажний модуль» може бути широко використаний інвалідами з ампутованими кистями рук для виконання професійних методик масажу. Інваліди при ампутації кистей рук після проходження навчання за адаптованою методикою можуть проводити процедури сучасного та етнічного масажу з використанням протезного пристрою «Масажний модуль». Аналогів представленої розробки не існує.

Детальніше…